4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
[ghid] yang în cele mai rapide moduri fără ilegalităţi

Conectare

Mi-am uitat parola


[ghid] yang în cele mai rapide moduri fără ilegalităţi R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


[ghid] yang în cele mai rapide moduri fără ilegalităţi 555015_476819839039988_1523718949_n
[ghid] yang în cele mai rapide moduri fără ilegalităţi Befunk11



tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
Ştiu că fiecare dintre noi, oricât de "pro" am fi, la un moment dat intrăm într-o criză de yang.
Aşa că uite câteva metode de a face yang mai rapid fără metode ilegale.


- Comerțul


Intrați pe un canal mai aglomerat (de obicei CH1 e cel mai aglomerat) și vă uitați la prețurile puse de playeri la diverse iteme. Le cumpărați pe cele mai ieftine, și le vindeți cu un preț mai mare.
De obicei jucătorii mai noi nu prea nimeresc prețurile, și s-ar putea ca prețul să fie în favoarea voastră.


- D.T.

Un jucător experimentat poate ieși din turnul demonilor cu peste 1 000 000(1kk) pe zi. Apropo.. în Turnul Demonilor (D.T.) puteți intra doar dacă aveți nivelul 40+. D.T. se află în mijlocul Templului din Valea Seungryong.

- Metine și monștri

Metinele de nivelul vostru oferă mai multe iteme decât oricare altul. Iar itemul primit, îl puteți vinde. Tot așa e și cu monștri.


- Un cont de nivel mai mic

Ei bine... un cont de nivel mai mic, v-ar prinde bine, deoarece, nu numai că veți economisi timp la magazin, ci veți face rost și de medalii de cal, pe care le puteți vinde. La nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal.

- Item-Shop-ul

Probabil v-ați săturat și voi de playerii care se țin după voi și fură yangul. Ei bine în item shop s-a adăugat un item special care strânge yangul automat, anume a treia mână. Merită cumpărată.

Ei bine cam asta e tot... Aţi putea zice că astea nu sunt metode adevarate, dar sunt cele mai bune metode legale!
Baftă la yang, tmfdbx!

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017