4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Semnaturi

Conectare

Mi-am uitat parola


Semnaturi R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Semnaturi 555015_476819839039988_1523718949_n
Semnaturi Befunk11



Shiha

Shiha
Membru nou
Membru nou
Cateva semnaturi facute in Gimp... acum.. destul de mult timp [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

pareri?

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Frumusele..de cand lucrezi in el?

Shiha

Shiha
Membru nou
Membru nou
Acum nu mai lucrez, dar semnaturile sunt facute cred ca dupa o sapt-doua de lucrat in gimp:D

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Da sunt foarte speciale si frumoase Bravo!

Maw

Maw
MODERATOR
Imi place mult cea cu Sito si Louise , adica ultima Nu Din cate observ sunt cu anime-uri , imi plac gusturile tale :>

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Bravo imi plac sunt frumoase Nu

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
foarte frumoase (: ar trebui sa te reapuci de gimp, te pricepi :P

Simone.De.Beauvoir


Membru nou
Membru nou
eu pot sa-mi dau seama, dupa creatiile pe care le faceti, ce sunteti. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dupa o gramada de teste (mai exact, vreo 20 de secunde in care m-am holbat la creatiile tale) pot sa spun ca esti... BAIAT. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] eu nu gresest niciodata. daca am gresit, inseamna ca numele meu e Simone de Beauvoir. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] (era din curaj-catelul las, si continuarea era "si nu este...", dar la mine pare a FI)
ma apuca... cat despre creatii, sunt MEGAULTRAEXTRAORDINARE (scuzati caps-ul). chiar imi place cum lucrezi, pentru ca eu habar-aveam sa fac ceva in Gimp, iarasi scuze, mereu ma voi subestima. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
sunt foarte frumoase bravo Nu

BloodHunter


Membru nou
Membru nou
Foarte frumoase , te pricepi din partea mea ai un 10

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Foarte frumoase Nu Prima arata cel mai bine dupa parerea mea, bravo!

Shiha

Shiha
Membru nou
Membru nou
Simone.De.Beauvoir a scris:eu pot sa-mi dau seama, dupa creatiile pe care le faceti, ce sunteti. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dupa o gramada de teste (mai exact, vreo 20 de secunde in care m-am holbat la creatiile tale) pot sa spun ca esti... BAIAT. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
wtf? sunt FATA, credeam ca se vede [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce te face sa crezi ca sunt baiat?

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
simone, nu te pricepi Nu Shiha e fata!

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017