4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cerere rank

Conectare

Mi-am uitat parola


Cerere rank R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Cerere rank 555015_476819839039988_1523718949_n
Cerere rank Befunk11



tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
Nume: Ivan
Prenume: Jeanine Diana
Varsta: 12
Contact: (Id): tmfdbx
Rankul dorit: Moderator
Dece doresti acest rank?: pentru a ajuta la o mai buna functionare a forumului
Crezi ca te vei descurca?: desigur, am mai avut moderator si admin pe cateva forumuri incat sa ma descurc si aici ^^
Cat timp stai pe forum?: aproape toata ziua


Ai accepta influente negative din partea altui membru?
: niciodata, nu suport ca cineva sa ma influenteze, cu atat mai rau daca ma influenteaza negativ Nu
Gorlan mi-a recomandat sa fac cererea :d asta e diferenta: mi-a recomandat, nu m-a influentat Nu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Sunt 100% Nu ca vad ca doar putini mai suntem activi si nu pot face fata la tot forumul deci avem nevoie de tine Nu

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
multumesc mult, gorlan ^^ daca voi primi acest rank nu te voi dezamagi nici pe tine si nici pe altcineva

Maw

Maw
MODERATOR
Pei sa stii ca eu te-as aproba , dar avem 2 moderatori si 5 administratori , observ ca nu merge bine , te aprob cu o conditie , mai stai sa ma conving. Daca vrei te fac chiar acum , dar ca moderator trebuie sa fii activ , nu numai la categoria off-topic.

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
pai activa nu sunt doar la off-topic Nu scriu des si la ziar, desi nu cred ca se oboseste cineva sa citeasca... si rankul ar fi si o determinare sa fiu si mai activa (:

Maw

Maw
MODERATOR
Oh! Deci , mai simplu , vrei rank-ul acum , deci gorlan e cu PRO , eu sunt ne ne , adica sa spun intre si intre , mai astept o parere de la un membru staff. Oricum eu te promovez imediat :P .

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Ma eu nu stiu ce sa zic,cum a zis si Lucy avem prea multi in grupul Moderatori.Chiar nu ma bag,las administratorii sa decida.

Bafta.

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
da, avem prea multi in grupul moderatori, dar numai 2-3 activi

BloodHunter


Membru nou
Membru nou
Pro , esti de treaba si sti sa administrezi un forum

Maw

Maw
MODERATOR
Acceptat ! T.C Pentru evitare spam. Sper sa iti faci treaba si nu uita , Fara OFF-TOPIC !!

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017