4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Degradarea celor inactivi!

Conectare

Mi-am uitat parola


Degradarea celor inactivi!  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Degradarea celor inactivi!  555015_476819839039988_1523718949_n
Degradarea celor inactivi!  Befunk11



Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Cer degradarea celor inactivi care fac parte din staff... nu dau nume ca dupa cine stie ce, dar banuiesc ca ii stiti si voi sa dau un exemplu Vanilla Joy (nu te supara pe mine), Didz (nu te supara...)... Si multi altii!

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Ai dreptate Laur Lucy uitativa si voi sunt desingeri si se gandesc si ei sa posteze dupa 1 an 1 post:)

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Designerii nu sunt activi deloc,intra pe forum dar nu rezolva nicio cerere.O cerere a rezolvat-o Laur.
As rezolva eu cererile dar de ce sa le rezolv cand exista multi designeri pe forum.

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Designerii inactivi au fost scosi, acum asteptam noi designeri. Dati si voi cu massul ca recrutam designeri Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Dar sa stii ca nici-unul nu era activ (designeri) . Asa ca , oameni priceputi in ps sunt . Nu zic experti. Incerc sa aduc eu 2-3 , daca nu or fi nesimtiti. Observ da s-au facut schimbari, didz nu stiu de ce brusc nu mai intra deloc. Sper sa se schimbe , din cate stiu eu staff-ul trebuie sa fie activ.

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Lucyッ a scris:Dar sa stii ca nici-unul nu era activ (designeri) . Asa ca , oameni priceputi in ps sunt . Nu zic experti. Incerc sa aduc eu 2-3 , daca nu or fi nesimtiti. Observ da s-au facut schimbari, didz nu stiu de ce brusc nu mai intra deloc. Sper sa se schimbe , din cate stiu eu staff-ul trebuie sa fie activ.


Exact! Sa se dea afara si admnistratorii care sunt inactivi Teky, Didz...

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Da,sunt de acord cu voi doi.

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
sunt de acord si eu

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Eu nici nu mai puteam administra adica sa moderez etc... Apropo pe mine m-ati scos repede dar altii care stateau la Admini cu lunile si nu erau on trebuia sa zic eu BRAVO

Maw

Maw
MODERATOR
Bine mai , dar tu fiind administrator care erai pe locul 2 la activitate , brusc nu ai mai vrut. Pei uite ei bine , altora le mai da o sansa , fiindca sunt mai noi , dar tu care ai si vechime , ai posturi multe , care erai cel mai activ de pe forum inainte , s-a schimbat tot. Nu stiu de ce , dar s-a facut loc pentru altii noi , daca ai vrea sa te reintorci eu sunt de acord , si nu esti singurul scos stai linistit. Idem Edyson , Lethal , adryan , Teky , fiindca ocupau rank degeaba! Faci cum vrei , o zi buna!

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai da altii administratori o stat cu lunile si eu 2 saptamani mi-am luat vacantza de la forum gata mi l-ati si scos

Maw

Maw
MODERATOR
Deci pai pe scurt ce vrei ? inapoi admin , membru, sau pleci..Sau cumva vrei sa explici ceva ce practic noi am gresit?

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai ati gresit la mine imediat ma dati jos si altii care statea cateva luni ca admin si aveau si mesaje putine ii lasati acolo....nu mi se pare cinstit chestia asta!!!!!

Maw

Maw
MODERATOR
Pei de asta am propus , dar tu erai admin ACTIV , tu contai aici in caz ca Laur nu putea intra. Si de aceea ai fost degradat caci aveau sperante in tine ca revii, adevarul e ca nu a trecut cine stie cat si da nu e corect , dar nu intelegi ca tu erai aici om de baza cand nu putea intra nimeni?? Bine mai , nu poti intra de sarbatori , ca esti plecat , ca bla , bla , spui cuiva . Si are altcineva grija in locul tau de forum. Ai viata ta "personala" si nu poti intra, dar nu ai avut-o pana acum?Inainte erai mereu online. Oricum decide Laur ce face.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Da si crezi ca las contu oricui???? Eu nu las contu nimanui si am avut si eu vacanta mea !!!! Voi credeti ca viata sta numai in forum ?Forumu iti da bani mancare???? Uite nu am putut intra astea 2 saptamani am fost plecat vai nu are voie omu sa aiba vacanta sa plece undeva din cauza ca te degradeaza astia de pe forum!!

Maw

Maw
MODERATOR
Cineva tot trebuia sa stie , oricum si cand intrai , intrai degeaba , nu faceai nimic. Bine ca ai fost plecat si n-am spus eu nimic ca iti da forumul de mancare sau alte baliverne. Si uite bine , o sa intre Laur , stai calm , si cred ca o sa faca el ceva , te bag Admin , dar doar daca vrei :) .

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Sa stii ca nu stau dupa nimeni sa ma milogesc sa-mi dea si nu stau si cer de mai multe ori daca vrea sa-mi deie inapoi e bine...daca nu tot e bine nu stau si cersesc pe toti vai de mine da-mi te rog Adminu inapoi nu stau sa fac dupa nimeni daca vrea ma pune!!

Maw

Maw
MODERATOR
Iar nu am zis ca te milogesti si nici nu ai pomenit ceva ca ai vrea admin ci eu am presupus ! Asa e , o sa intre Laur aici :) Sper , el stie sa rezolve mai bine , fiindca nu dau rank-uri fara permisiune.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Nu da eu cum ti-am dat Moderator Nu dar infine daca considera Mihai ca va ma pune daca nu vrea asta e nu stau sa ma rog de el sau de altii...eu am facut o data rugaminte de administrator nu-mi place sa o fac de mai multe ori!

Maw

Maw
MODERATOR
Aici sunt de acord , e si ce , una e de Moderator , una e de Administrator :) Si e cam mare gradu ca sa imi fac de cap..

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
pai oke eu mi-am putut permite eu sunt de incredere Nu si am fost si am sa fiu pintre cei mai postatori si activi :d de acuma ca am venit din vacanta si o sa fiu activ din nou Nu

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Sunt multii cu grade foarte mari si sunt inactivi chiar as dori sa li se scoata gradul;)

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
daca ma face admin inapoi o sa fie primul lucru care o sal fac Nu dar si voi lumea mai pleaca la tara in vacanta nu poate sa stea in fiecare zi peforum

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Puteai sa i anunti am dreptate dar nu vreau sa fac posturi unde nu trebuie aiurea eu doar zic ce este adevarat dar daca nu zic ce e bine taxeazama ca vad ca nu pouteai sa anunti la discuti de inactivitate dar asta este ... Decizia o va loa Laur

Maw

Maw
MODERATOR
Aici asa este . Asteptam sa intre Laur..

Continut sponsorizat


Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017