4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Google Android Market a ajuns la 400.000 aplicaţii disponibile

Conectare

Mi-am uitat parola


Google Android Market a ajuns la 400.000 aplicaţii disponibile R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Google Android Market a ajuns la 400.000 aplicaţii disponibile 555015_476819839039988_1523718949_n
Google Android Market a ajuns la 400.000 aplicaţii disponibile Befunk11



tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
Google Android Market a ajuns la 400.000 aplicaţii disponibile Androidmarketz
Piața de aplicații mobile prezintă acum peste 400.000 programe disponibile, potrivit Distimo, iar două treimi din aceste aplicații sunt gratuite.

Este important de știut faptul că informațiile oferite de Distimo nu sunt oficiale. Google nu a răspuns imediat solicitării CNET de a confirma raportul Distimo.

Dacă estimarea Distimo este reală, acest lucru ar aduce Android Market mai aproape de Apple App Store, care, în prezent, pune la dispoziția utilizatorilor peste 500.000 aplicații disponibile.

Succesul magazinului de aplicații merge, însă, dincolo de programele disponibile. Luna trecută, Google a anunțat că Android Market a ajuns la 10 miliarde descărcări, de la lansarea sa din anul 2008. Mai mult, atât Google Android Market, cât și Apple App Store au încheiat într-o manieră puternică anul 2011, utilizatorii Android și iOS descărcând 1,2 miliarde aplicații în cursul ultimei săptămâni a anului, potrivit firmei de cercetare Flurry Analytics.

Google și Apple nu sunt singurele companii care au atins repere importante în ultimul timp. Săptămâna trecută, blog-ul Microsoft - All About Windows Phone - a dezvăluit faptul că Windows Phone Marketplace prezintă acum 50.000 aplicații disponibile, spre deosebire de cele 40.000 aplicații din luna noiembrie.
sursa: News.com

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Sunt foarte multe..Eu cred ca unii nu pot trai cum traiesc cei saraci fara adaposturi si fara sa aibe ce manca sa revin la subiect fara INTERNET

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
mda, eu nu pot trai fara internet Nu

Edyson

Edyson
Membru nou
Membru nou
Deci merita tot respectul Android!Folosesc un smartphone Samsung Galaxy Gio cu Android si pot sa zic ca ai ce face pe el! De la aplicatia Adobe Reader unde poti citii documente pdf, de la programel de arhivat, jocuri HD, aplicatii de internet super utile si in acelasi timp cool!Android e cel mai tare sistem de operare si se vede asta din rezultate!iOS suck!

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017