4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Cititi va rog intrebarea!

Conectare

Mi-am uitat parola


Cititi va rog intrebarea! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Cititi va rog intrebarea! 555015_476819839039988_1523718949_n
Cititi va rog intrebarea! Befunk11



GuPo Photography

GuPo Photography
Membru nou
Membru nou
Intrebarea este...De ce un forum de design grafic are nevoie de un server de metin2? Care este legatura dintre cele doua? A cui a fost ideea, cred ca a vrut sa-si faca o favoare insusi cu aceasta idee fiind poate administratorul acestuia stiind ca are o comunitate pe care o va folosi pentru a face rost de jucatori. Astept si parerile voastre.

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Sa sti ca sunt 100% deacord cu tine.
Ce are de aface design-ul cu metinul??
Mda,aceeasi intrebare imi pun si eu.
Daca as putea sa iti dau Thanks ti-as da..dar deocamdata vad ca nu exista asta ceva pe forumgratuit.
Bravo!

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Ca sa se poata popula..Poate pe viitor voi veni cu un set de servere Counter-Strike si vom popula mai mult comunitatea...Si vor aparea si mai multi DESINGERI

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
un server de metin al forumului e o oportunitate de reclama Nu

Maw

Maw
MODERATOR
Cam asa ceva , mie îmi e indiferent, și cu și fără un server de metin2. Oricum din câte observ designeri nu prea avem , și dacă au grad , îl au cam au degeaba , unii. Deci? A fost făcut pentru a aduce membrii , știind ca multi joaca metin2, dar acum , ei o sa joace , dar pe forum tot nu o sa vina. O sa ma gândesc la alta soluție pentru a popula forumul.
P.S : nu a fost ideea mea Nu

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
S-a facut pentru a popula forumul si a face reclama acestuia! Si chiar ajuta si se observa asta si nu administratorul a facut asta! Cei dupa forum au cerut un server de metin2! TC se vede de ce numai are rost sa zic...

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017