4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Nevoie de ajutor

Conectare

Mi-am uitat parola


Nevoie de ajutor R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Nevoie de ajutor 555015_476819839039988_1523718949_n
Nevoie de ajutor Befunk11



BloodHunter


Membru nou
Membru nou
Va salut pe toti cei din comunitate , ieri stateam si ma gandeam ....”Ce sa mai fac ...hmmmmm?”, apoi m-am gandit sa fac un server de metin2 si nu am cunostiintele necesare pentru a-l termina . Si am zis sa postez pe forumul World-Dezign o cerere . Sa incepem , deci eu am deja facut serverul , ruleaza pe 1 GB este pe IP si am nevoie sa il trec pe adresa ip ( adica sa nu mai intru pe net cu ip meu si cu ipul serverului) , sa fac shoppurile si sa implementez armurile noi ( armele le-am implementat). OFER GM , DAR ROG SERIOZITATE , INCREDERE SI SA NU VENITI LA MINE : ” dami gm si iti fac serverul , dar vezi ca nu stiu codurile de gm si nu stiu sa fac shopurile sau ce ai mai zis tu ”.
Contact : Postati aici sau add : bloodhunter_15




MULTUMESC PENTRU INTELEGERE !

Maw

Maw
MODERATOR
Ar fi frumos , dar sa fii om serios , ca asa am mai avut pe cineva care a vrut sa facă server și a abandonat . Si da , daca este non-stop o sa fie populat in maxim o saptmana. Eu sunt PRO .Sunt de acord cu parte da-mi gm dar nu stiu sa fac nimic..si pentru a sta jucatorii e nevoie sa nu aiba lag.

tmfdbx

tmfdbx
Membru fidel
Membru fidel
codurile de gm le gasesti undeva la metin2 tot pe forumul asta, in vreo 3 topicuri si traduse in romana Nu si exista tutoriale pentru npcuri si restul, dar poate ai nevoie si de ceva suport :-? eu zic sa te informezi pe un site/forum mai specializat si numai pentru metin2... sau poate se ofera lucy sa te ajute ^^' dar ca sa fie populat trebuie sa nu aiba lag (cam greu sa naiba lag pe 1gb) si sa fie non stop..

Maw

Maw
MODERATOR
Nu ma pricep..nu am destule cunostinte .

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Serverul merge foarte bine. In momentul actual serverul are cativa playeri deoarece nu este online non-stop. Incercam sa il hostam. Am sa ma interesez cu ce suma si probabil vom cumpara !

Tryfoita

Tryfoita
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Eu am vorbit cu blood hunter si as vrea sa donez ... Mias dori un mod bloodhunter a zis ca se poate dar sa vorbesc si cu laur si atunci poate iau dar sa invat comenzile ca pe tema la franceza

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017