4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
[Respins] XtremePlace.eu - Tutoriale Photoshop,Counter strike si metin2 - Parteneriat

Conectare

Mi-am uitat parola


[Respins] XtremePlace.eu - Tutoriale Photoshop,Counter strike si metin2 - Parteneriat R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


[Respins] XtremePlace.eu - Tutoriale Photoshop,Counter strike si metin2 - Parteneriat 555015_476819839039988_1523718949_n
[Respins] XtremePlace.eu - Tutoriale Photoshop,Counter strike si metin2 - Parteneriat Befunk11



AdrYaN

AdrYaN
Membru nou
Membru nou
Nume Forum: XtremePlace.eu
Link forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Acitivitate estimata: Normala
Numar membrii: 16
Numar mesaje: 84
Contact : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Statistic WTA (sau altele) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Descriere: Forumul contine o gama de tutoriale photoshop,metin2 si counter strike facute de noi 100%.Cu timpul vom adauga mai multe facilitati pentru membri dar momentan lucram la tutoriale pentru voi si cautam staff.
Cod banner sau minibanner: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -> Puteti alege de acolo ce banner doriti.


PS: Rog fondatorul forumului sa o ia incet pentru ca forumul XtremePlace a fost creat acum 15-20 zile.Sunt putine posturi deoarece pe forum nu vor fi continuturi copiate/furate.Tot cea ce va fi pe forum va fi facut de echipa forumului XtremePlace.Platforma de baza este phpbb3 dar dupa cum vedeti a fost modificata cam toata tema si aspectul acesteia.

Multumesc pentru atentia acordata si astept un raspuns,

Cu stima,Adrian.

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
-> Respins. Nu aveti activitate si fiind o comunitate mica aveti si parteneriatele in derulare !

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017