4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Gigi Becali i-a uluit pe rusi

Conectare

Mi-am uitat parola


Gigi Becali i-a uluit pe rusi R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Gigi Becali i-a uluit pe rusi 555015_476819839039988_1523718949_n
Gigi Becali i-a uluit pe rusi Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR



Presa dinRusia a ramas socata de scenele petrecute in weekend la casa lui Gigi Becali, unde aproape o mie de persoane s-au calcat in picioare pentru a-l colinda pe patronul Stelei.
Iata ce scriu trei publicatii din Rusia:
"O mie de colindatori au venit la patronul Stelei pentru a primi bani. Din cauza imbulzelii a fost nevoie de interventia Politiei, iar o persoana a ajuns la spital" - Itar Tass.
"Colindatorii au creat panica la vila unui om de afaceri din Bucuresti. A fost nevoie de interventia Politiei" - Novostimira.
"Omul de afaceri a devenit milionar desi are doar generala terminata. Inaintea Craciunului a devenit o traditie ca el sa ofere bani multi colindatorilor" - Lustgalm.
20.000 de euro le-a dat Becali celor veniti sa-l colinde.

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Hm.. din toti romanii Ne'a Gigi este cel mai darnic si cel mai sufletist. El a dat la copii saraci si nu numai. Foarte frumos din partea lui ce a facut, nu am vazut un alt mare bogatas ( din top 10 sa spun cei mai bogati romani ) sa faca ce a facut acest om. Felicitari !

Maw

Maw
MODERATOR
Da , aici asa e Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017