4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Nu este o sugestie buna dar este de gramatica...

Conectare

Mi-am uitat parola


Nu este o sugestie buna dar este de gramatica... R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Nu este o sugestie buna dar este de gramatica... 555015_476819839039988_1523718949_n
Nu este o sugestie buna dar este de gramatica... Befunk11



Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Deci la sectiunea administrare in loc sa scrie "Intrebari forum!" scrie "intrevari forum!", bine si sa numai spunem ca ar trebui scris "intrebari despre forum" , deoarece "intrebari forum" nu prea are logica, asa cum ar trebui sa fie adica "intrebari forum" ar suna ca ceva de genul sa pui ce intrebare vrei si cei noi vin cu intrebari stupide deoarece nu inteleg ce scrie acolo...
Nu ma luati in nume de rau dar asta este o greseala mare adica schimba intelesul propozitiei!
Multumesc!



Ultima editare efectuata de catre gorlan in Mar Dec 13, 2011 10:44 am, editata de 2 ori

Maw

Maw
MODERATOR
Asteapta sa vada acest topic un administrator . Nu este o sugestie buna dar este de gramatica... 81975010

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
gorlan a scris:Deci la sectiunea administrare in loc sa scrie "Intrebari forum!" scrie "intrevari forum!", bine si sa numai spunem ca ar trebui scris "intrebari despre forum" , deoarece "intrebari forum" nu pera are logica, asa cum ar trebui sa fie adica "intrebari forum" ar suna ca ceva de genul sa pui ce intrebare vrei si cei noi vin cu intrebari stupide deoarece nu inteleg ce scrie acolo...
Nu ma luati in nume de rau dar asta este o greseala mare adica schimba intelesul propozitiei!
Multumesc!

Unu la mana nu stii sa scrii!
Doi la mana daca voi nu intelegeti Intrebari legate de forum nu de altceva!!!

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Mr.Tatyku™ a scris:
gorlan a scris:Deci la sectiunea administrare in loc sa scrie "Intrebari forum!" scrie "intrevari forum!", bine si sa numai spunem ca ar trebui scris "intrebari despre forum" , deoarece "intrebari forum" nu pera are logica, asa cum ar trebui sa fie adica "intrebari forum" ar suna ca ceva de genul sa pui ce intrebare vrei si cei noi vin cu intrebari stupide deoarece nu inteleg ce scrie acolo...
Nu ma luati in nume de rau dar asta este o greseala mare adica schimba intelesul propozitiei!
Multumesc!

Unu la mana nu stii sa scrii!
Doi la mana daca voi nu intelegeti Intrebari legate de forum nu de altceva!!!



Eu nu stiu sa scriu?
Si nu m-am referit la mine ci la cei noi si tu prin asta dovedesti cat de... (mai bine nu zic ca stiu cum sunteti voi si ma trezesc cu ban...) deci sfatu meu daca pe tine mama ta te-a facut asa de "inteligent" sa intelegi totul cand intri pe un forum nou inseamna ca tu esti mai tare ca einstein... sfatu meu daca tu nu cunosti asa de bine lb romana, lasane pe noi chiar daca esti tu administrator! Si da nu imi e frica de tine, cu tine nu am nimic dar m-a enervat asta cum ar venii mai facut analfabet si pe cei noi care intra pe forum, deci daca tie iti place sa vorbesti prost ca si tiganii atunci lasa forumul asa, dupa parerea mea suna mai bine "intrebari despre forum" decat "intrevari forum" cum e acum... mie mi-ai dovedit cat de incult esti si mai ales esti si administrator... Vreau sa te vad ce vei da warn sau ban?

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Tatyku, te'ai atacat cam tare sincer. Adica si asa forumul e pe moarte uite'te si tu ca abea daca mai intra cineva ce sa mai zic de postat. Si are dreptate intr'un fel ca nu suna bine si e scris cu V nu cu B ok... nu ca ar fi asta cea mai mare problema ca toata lumea mai are greseli de tastare... dar totusi ca sa dai dovada de intelepciune si intelegere se raspunde frumos, tu ca fiind totusi cu un anumit rang.

Maw

Maw
MODERATOR
Un lucru, nu cred ca se va modifica acea greseala. A trecut ceva timp si nimic. Ar trebui inchis topicul deoarece a cam fost lamurit userul de catre un administrator. Adevarul este ca oricine intelege ca este "Intrebari" chiar daca a pus "v" in loc de "b" . Deci...Astept parerea lui gorlan, daca este sau nu lamurit.

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Da se intelege dar cine intra o sa creada ca stati prost la gramatica. Si de ce sa nu schimbe ca doar nu e mare lucru sa intre in panou si sa dea un edit la nume.
Observ totusi ca admini nu mai calca pe forum..

Maw

Maw
MODERATOR
Chiar daca ei se uita , degeaba. Nimic nu se schimba. Tinand cont ca sunt doar 4 nu e nici unul online . Oricum , topicul e deschis cam degeaba. Nu mai am nimic de zis. Tot sunt PRO cu schimbatul lui " v" :) Nu In rest las in continuare parerea unui Admin.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
mai omule intrebari se scrie cu b nu cu v cum ai scris tu!!!de asta te-am facut analfabet 2 la mana e scris :
si este la sectiune Administrare!!!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

unde vezi tu "intrevari forum" nu stiu!!!!

eu nu pot sa inteleg ce nu e clar in legat de forum sau despre forum nu e acelasi lucru? si daca tu nu intelegi sensu ce sa mai zic de copii de 14 ani si chiar mai mici? daca imi faci o poza cu unde scrie "ïntrevari forum" ...

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Mr.Hyena dupa ce ca ma faci analfabet, ma mai faci si chior... tu chiar nu vezi cand intri pe forum ca sub administrare scrie "Intrevari forum"?

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
eu de obicei nu ma uit la subforumuri ca eu stiu pe unde se afla toate alea... si puteai sa spui frumos la administrare subforum!!! si tu ai spus in sectiunea Administrate desi nu are legatura cu subforumurile si spui de mine ca-s tigan ca tu nu stii sa te exprimi!!!!

Maw

Maw
MODERATOR
A fost modificat. Gata cu cearta , astept parerea lui Gorlan pentru a inchide acest topic. Multumesc Hyena pentru schimbare :) (multumesc in numele meu si al lui gorlan ) . O zi buna !

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Poti sa ii dai close Nu E bine ca sa modificat!

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Crystal se spune cand dai T.C ca asa nu se stie cine a dat si de ce spune ca ai dat si motivu!

T.C pentru ca e problema rezolvata si pentru evitare SPAM

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017