4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Împreuna la bine si la rau!

Conectare

Mi-am uitat parola


Împreuna la bine si la rau! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Împreuna la bine si la rau! 555015_476819839039988_1523718949_n
Împreuna la bine si la rau! Befunk11



Ide'Know

Ide'Know
Membru mediu
Membru mediu
Împreuna la bine si la rau! 388279_267237116661466_100001255382117_809753_140618256_n

Împreuna la bine si la rau!
Poza care a uimit Internetul, prietena lui a stat lângă el in spital timp de doi ani, pana a fost externat.. :o3! ♥
Nu cred ca am sa mai spun nimic, lasati comentariile voastre si spunetiva parerile !

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
wow inseamna ca se iubesc foarte mult si ii admir pentru asta asta este o iubire adevarata

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Nu as prea crede asa ceva. Daca ar fi frate'su da dar iubit....no way!

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Deci eu sunt singura insensibila de aici careia nu i s-a miscat niciun muschi facial, ci din contra, a pufnit in ras?
Eu cred ca e posibil asa ceva, foarte rar, dar cred ca e. Pe mine nu m-ar tine nervii.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
sincer daca ai iubi pe cineva cu adevarat ai face si imposibilul Nu

Vanilla Joy

Vanilla Joy
Membru mediu
Membru mediu
Iubirea se duce daca nu socializezi, nu schimbi sentimente si mai ales in 2 ani !

Lethal

Lethal
Membru mediu
Membru mediu
Mr.Tatyku™️ a scris:sincer daca ai iubi pe cineva cu adevarat ai face si imposibilul Nu
Probabil. Eu sunt destul de greu prinsa de un om, sunt chiar usor mai egoista si narcisista, insa trebuie sa-mi gasesc si eu nasul candva.
Oricum, tipa e de apreciat.

Maw

Maw
MODERATOR
E asa draguț Nu Asta e iubirea , nu ca aia de la orice colt de strada cu orice nespălat.

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
ar fi bine daca mi sar intampla si mie

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da si ea demonstreaza ca e si fidel lui Nu si jos palaria pentru ea

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
daca as fi avut o prietena foarte intelegoatare (perfecta pentru mine) as iubio cum ar vrea ea :X cum zice vorba aia:
Daca as fi sa aleg dintre tine si viata as alege viata , si u ai pleka suparata nestiind ca u esti viata mea :)

Gorlan

Gorlan
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Crystal a scris:E asa draguț Nu Asta e iubirea , nu ca aia de la orice colt de strada cu orice nespălat.


Exact cum spune ea Nu ca acum avem niste fete... care pe fiecare saptamana au alti prieteni... ce sa mai spunem cu**e de mici... Oare cand or fi mari ce or face?

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017