4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Grand Theft Auto V

Conectare

Mi-am uitat parola


Grand Theft Auto V R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Grand Theft Auto V 555015_476819839039988_1523718949_n
Grand Theft Auto V Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR


Acum e oficial! Rockstar Games a anunţat oficial de pregătire a noului GTA 5 prin intermediul twitter lui. Chiar dacă nu e chiar o surpriză, deoarece multe indicii si informatii despre dezvoltarea GTA V au fost mai multe şi mai importante în ultimele câteva luni. Ne amintim ce Dan Houser (co-fondator al R *) a declarat, anunţuri de piese turnate şi un angajat a făcut cântec pentru joc. În cele din urmă rockstargames.com prezinta pe pagina sa de origine un logo imens noul brand GTA 5, care, de asemenea, spune despre lansarea unui nou trailer săptămâna viitoare pe 02 noiembrie 2011.

Suntem foarte mândri să anunţăm oficial că Grand Theft Auto V este în plină dezvoltare.

Dezvoltat de serie creatorul Rockstar North, Grand Theft Auto V se îndreaptă spre oraşul de Los Santos şi a dealurilor din jur, rural şi plaje în joc mai mare si mai ambitios Rockstar a creat încă.

O direcţie nouă în aldine open-world libertate, poveşti, misiune pe bază de gameplay şi de multiplayer on-line, Grand Theft Auto V se concentrează pe urmărirea a dolarului atotputernic într-o re-imaginat, ziua de azi California de Sud.


Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Wow,super tare :)

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
e foarte fain :)

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
stiu ca o sa apara e super tare dar pacat ca nu o sa-mi mearga :(

Maw

Maw
MODERATOR
Wow..eu nici 4 nu am jucat si acuma e si 5?? Frate , acu ma simt prost :)

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017