4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
GHID PENTRU WARRIOR

Conectare

Mi-am uitat parola


GHID PENTRU WARRIOR R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


GHID PENTRU WARRIOR 555015_476819839039988_1523718949_n
GHID PENTRU WARRIOR Befunk11



Adytzu

Adytzu
Membru mediu
Membru mediu
Punctele status pentru un razboinic corp se pun 2VIT - 1STR. De ce?! Aura sabiei confera un damage relativ mare, deci, practic compenseaza STR-ul. In schimb razboinicului corp ii lipseste apararea, de aceea el trebuie sa reziste lurelor, si are nevoie de aparare. Personal, cred ca 10 puncte pe INT nu strica deoarece skillurile folosesc destula PM.
VIT: "PV si apararea sunt imbunatatite"
INT: "PM si puterea magica sunt imbunatatite"
STR: "Valoarea atacului este imbunatatita"
DEX: "Exactitatea si evadarea sunt imbunatatite"

Vraji, competente, magii


Aura Sabiei: Aceasta vraja trebuie sa fie primul Master (M) la un razboinic corp deoarece consta in marirea atacului/ damagelui. Atacul provcat de acest skill creste odata cu punctele puse pe STR.
Iures: Marirea vitezei de atac si marirea vitezei normale, recomanadat ca al doilea skill, foarte folositor de pe calul armat/ militar
Vartejul Sabiei: Poate fi pus si ca al doilea skill, atac asupra mai multor tinte, un damage foarte mare.Indicat daca inca nu aveti calul armat sau decideti sa cresteti de jos.
Incizie tripla: 3 lovituri de arma, skllul poate fi ratat, foarte bun atat PvP cat si PvM.
Izbitura: Recomandat al 5-ilea skill, are sansa de stun, skillul poate fi ratat daca inamicul se deplaseaza la o distanta destul de mare..

P.S:Daca o sa urmati ce scrie mai sus o sa aveti un war foarte bun..

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
nu-i chiar asa explicativ ca daca unul se face pe corp rezistent?hai ca explic eu la mental dai 1 vit 2 str vrazi primu skill e corpu rezistent ca sa ai aparare
atacul spiritului,zdruncinare,zdrobire,apoi atacul sabiei

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017