4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Metin2RO

Conectare

Mi-am uitat parola


Metin2RO R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Metin2RO 555015_476819839039988_1523718949_n
Metin2RO Befunk11



Maw

Maw
MODERATOR
Salutare.
Voua va place Metin2Ro ? (un server official ).
Sa va spun ceva si astept raspunsuri. Eu joc de 1 an metin2ro , dar prin iunie cand s-a sfarsit 1 an de scoala, m-am oprit din a mai juca. De ce? Administratorii au bagat eventuri , de drop , si experienta. Eu una, nu aveam ce face, nici in templu , nici v1 , nici v2, plin. In primul rand , persoanele care baga in obsesie bani in acest joc puturos (sa nu zic altfel..) tin contul mare cu unu mic sa nu i se fure loclul. Te tine jos , pana nu mai poti de nervi. Desigur cel cu bani e intodeauna mai sus ca cel fara bani , adica cel care e obsedat si are masa si tacso bani sa-i dea lui pentru un joc plin de fraieri , iar celilalti, exemplu eu, nu a sanse.
Cum spuneam ,joc de 1 an. Am 2 conturi valabile . (Unul de 65 si unu de 44 ) . Contul cel mare a fost spart si banat...(lv 76 ) din cauza ca am jignit stafful din cauza natarailor si ca am spus la strigat ca nu e bine sa bagi bani in acel joc,deoarece te fraieresti , nu rau ,foarte rau , iar cu banii aia puteai sa iti iei ceva mai bun.
Lor nu le pasa daca bagi sau nu, de exemplu daca ai bagat 500 de MD , pica foarte mult, cam 1 milion la factura telefonica...Eu am bagat nu mult, doar putin pt a face lv in v2. Si...chiar daca am bagat tot ban am luat.
De aceea nu recomand officialul nimanui.
scratch
Nu va suparati si nu jigniti.

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
nu-mi place ro deoarece trebuiesa donez aproape mai pentru orice bonusuri v2 v3 si de ce sa donez? pana la urma urmei e doar un joc mai bine ma duc pe privat

Maw

Maw
MODERATOR
Ma bucur ca ești de acord cu mine..Oricum a cam ramas fara jucatorii metin2 ro si de aceea fac un server nou ca sa mai se stranga , oricum nu ma atrage officialul, doar privatele.

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
eu pe ro am avut lvl 49 war :) maxim

Maw

Maw
MODERATOR
Eu...76 , din pacate nu il mai am pana in 2020 Nu Deocamdata unul de 68. Metin2RO 81975010

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
eu daca as juca pe ro as juca cu o echipa de prieteni sa ne ajutam intre noi...
sa vb la skype ceva...

~AleKs~

~AleKs~
Membru cunoscator
Membru cunoscator
...Mi-e imi place doar ca te face sa muncesti,rest Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017