4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Jennifer Love Hewitt

Conectare

Mi-am uitat parola


Jennifer Love Hewitt R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Jennifer Love Hewitt 555015_476819839039988_1523718949_n
Jennifer Love Hewitt Befunk11



Maw

Maw
MODERATOR
Jennifer Love Hewitt (născută la data de 21 februarie, 1979) este o actriţă şi compozitoare americană. Este foarte cunoscută pentru apariţiile sale televizate în filmele companiei Fox, cum ar fi Party of Five, ca Sarah Reeves, apărând de asemenea în I Know What You Did Last Summer şi continuarea sa I Still Know What You Did Last Summer ca Julie James. Hewitt poate fi văzută în prezent pe programul canalului CBS Mesaje de dincolo(„Ghost Whisperer”), ca Melinda Gordon, o tânără ce poate comunica cu fantomele decedaţilor care nu au părăsit lumea terestră. În noiembrie 2007 Hewitt se logodeşte cu colegul ei , Ross McCall. Jennifer Love Hewitt Images?q=tbn:ANd9GcQGlXwxHx013EbkNploqIM_992rSTtrVE8BKo-88NaoVk29FvhpYw
Din septembrie 2005, Hewitt este protagonista serialului de televiziune "Ghost Whisperer". A fost rugată să joace rolul Julietei în filmul "Romeo+Juliet", dar regizorul simţea că nu are un aer modern. Rolul i-a fost acordat lui Claire Danes. A trebuit să renunţe şi la rolul lui Darlene din "Brokedown Palace" datorită problemelor legate de program. Hewitt a mai dat probe pentru rolul Elektrei din "Daredevil"

Jennifer Love Hewitt ?mmid=c9f82bbab640fe816

mersi

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
hm.. foarte frumoasa actoare

Maw

Maw
MODERATOR
Hehe , stiu ca e frumoasa , dar si apare in multe filme.

Roberţuţ


Membru fidel
Membru fidel
e frumusica...

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017