4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
BANNED SonGoku

Conectare

Mi-am uitat parola


BANNED SonGoku R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


BANNED SonGoku 555015_476819839039988_1523718949_n
BANNED SonGoku Befunk11



Andrew DDP

Andrew DDP
Membru fidel
Membru fidel
Ban SonGoku.
Motiv : Off-Topic. Verificati in cafenea , cerere rank , degradari si restu ca dovada.
P.S : CosminX / Mihai daca credeti ca nu le merita postati mai jos si stergetile , eu deja i leam atribuit warnurile astept sa vad ce zic admini in legatura cu Bannedul



Ultima editare efectuata de catre •נυsт-ωнσ• in Mar Aug 09, 2011 4:46 am, editata de 1 ori

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
hai ca la worldchas unde e topicu ala am facut off topic dar la cerere ?si la degradare dupa ce ma enervezi tu ca dai acolo warn aiurea?

Andrew DDP

Andrew DDP
Membru fidel
Membru fidel
Nu ma intereseaza
ACUM schimb titlul si se vede ca nu meriti vreun rank sau ceva pe aceasta comunitate,

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
eu nu merit sau tu?ca dai warnuri aiurea?

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
•נυsт-ωнσ• a scris:Nu ma intereseaza
ACUM schimb titlul si se vede ca nu meriti vreun rank sau ceva pe aceasta comunitate,
Ai 1 warn si o sa fi degradat am vb deja cu CosminX si o sa intre si mihai si mai terminate odata X(

Andrew DDP

Andrew DDP
Membru fidel
Membru fidel
Mam saturat de TINE . Gata ai 3x Warn .

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
Nu Nush ce ai uh cu el el e foarte bun preten pe tn ar fi bine sa te baneze

Andrew DDP

Andrew DDP
Membru fidel
Membru fidel
Cu tine e bun prieten. Eu nu merit ban ca nu fac spam si off-topic ca tine. Eu puteam sal banez de mult pe SonGoku dar astept sa vad ce zic si adminii.

Aron

Aron
MODERATOR
Just who pentru ce iai dat 3x warn lui Sound !! BANNED SonGoku 417730 VREAU SA STIU SI EU!! ARE DREPTUL SA ISI SPUNA OPINIA
Dece la son goku iai dat 1x warn si tot ii scazi si tot ii dai ? sa sti ca am vazut foarte bine!!!!!!!!!!

Andrew DDP

Andrew DDP
Membru fidel
Membru fidel
Sa stii ca iam dat 3x Warn lui souNd fiindca merita. El merita defapt Ban cel putin o zi deoarece iati si spus ca daca mai face OFF-TOPIC sau SPAM va fi degradat la member ( A spus clar mihai ). si lui SonGoku ala iam dat tot 3x Warn si toate sunt pe baza OFF-TOPICULUI

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da si imi da warrnuri aiurea peste tot ca nu-i convine si ca se da maree un copil de 13 ani

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
•נυsт-ωнσ• a scris:Sa stii ca iam dat 3x Warn lui souNd fiindca merita. El merita defapt Ban cel putin o zi deoarece iati si spus ca daca mai face OFF-TOPIC sau SPAM va fi degradat la member ( A spus clar mihai ). si lui SonGoku ala iam dat tot 3x Warn si toate sunt pe baza OFF-TOPICULUI

Dar nai voie sa moderezi alti mebri uh te ocupi de sectiunea photoshop acolo poti face orice X( ce nu te intelegi ai designer sa te ocupi de tot forumu sau ce? chiar nu sti sa moderezi

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
si nu uiti ca fac off topic din cauza ta?si incalc regulamentu crezi ca vreau?nu vreau dar trebuie sa nu fiu incalcat in picioare de un pusti ca tine

Vizitato

Anonymous
Vizitator
ASA pe SonGoku am fost exclus poate cineva sa faca ceva?Please Cosmin mihai si imi scrie la motiv "m**e"

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017