4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Semnaturi

Conectare

Mi-am uitat parola


Semnaturi  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Semnaturi  555015_476819839039988_1523718949_n
Semnaturi  Befunk11



AnotherGuy

AnotherGuy
Membru nou
Membru nou
Continut sters by Cs_Darck


Acestea leam facut pentru membrii ACTIVI din Staff



Ultima editare efectuata de catre Cs_Darck in Mier Aug 03, 2011 6:30 am, editata de 2 ori

Aron

Aron
MODERATOR
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Iti multumesc dar din pacate.. le faci cu un site online de glitter.... ma bucur ca ai intentie pozitiva dar... deastea oricine poate face..

Eduard

Eduard
Membru cunoscator
Membru cunoscator
mersi o si pun :>

AnotherGuy

AnotherGuy
Membru nou
Membru nou
Ma scuzati ca ma fac de ras cu siteurile astea de imagini simple dar... nu mai imi merge photoshopul si imi da errror la setup.. asa ca folosesc programe dastea si siteuri de moderare imagini..Inca o data, imi cer scuze

Aron

Aron
MODERATOR
TE IERT FIINDCA NU ESTI UN SPAMMER SAU UN .. OM DEACELA CARE MERITA WARN.. AI VRUT DOAR SA FACI UN LUCRU BUN DESI PUTEAM SA JUR CA PANA LA URMA VA IESI ADEVARUL LA SUPRAFATA.. IMAGINILE SAU TRANSFORMAT IN RECLAME CU SITEUL DE UNDE LEAI CREAT...

AI NOROC CA AI FACUT O FAPTA BUNA .. DECI NU O CONSIDER RECLAMA CA DACA ERAM RAU SI ERAI UN SPAMMER SAU POST HUNTER ATUNCI PENTRU ASTA PUTEAI PRIMI BAN.....

AnotherGuy

AnotherGuy
Membru nou
Membru nou
Daca este nevoie fac altele pe PhotoScape..

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017