4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
[GHID]În ce ordine să faceți skillurile

Conectare

Mi-am uitat parola


[GHID]În ce ordine să faceți skillurile  R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


[GHID]În ce ordine să faceți skillurile  555015_476819839039988_1523718949_n
[GHID]În ce ordine să faceți skillurile  Befunk11



AndyBrăila

AndyBrăila
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Daca deja tiai pus punctele aiurea mergi la negustori si cumperi status rearanjare el iti reseteaza toate punctele de pe PV,PM si restu si de pe skilluri(pe privat,daca esti pe RO din item-shop)
Apoi pui 17 puncte pe 1 skill apoi cumperi de la negustorul de armuri Rearanjarea Deprindelor,apoi o sa ti se faca M1 la 17 puncte(pt cei care nu stiu)
Iar acum in cce orinde trebuie sa iti fac skillurile:
Warrior Corp: Aura Sbiei,Vartejul Sabiei,Incizia,Izbitura,Iures(cel putin asa le fac eu)
Warrior Mental: Corp Rezistent,Atacul Spiritului,Zdrobire,Zdruncinare,Atacul Sabiei
Ninja Lama: Ambuscada,Pumnal Rulant,Atac Fulger,Nor Otravitor,Camuflaj
Ninja Arc: Sageata De Foc,Sageata Otravita,Foc Repetat,Multi Foc,Mers De Fulg
Sura BlackMagic: Spiritul Flacari,Potectie Intunecata,Sfera Intunecata,Atacul Spirituui.Lovitura Focului.Lovitura Intunecata
Sura ArmeMagice: Tais Vrajit:,Protectia,Lovitura Degetului,Vartejul,Teama,Anularea
Saman Dragon: Forta Dragonului,Ragetul Dragonului,Binecuvantare,Talisman Zburator,Aruncarea Dragonului,Reflectia
Saman Vindecare: Leac,Chemarea Fulgerului,Accelerare,Aruncare Fulger,Gheara Fulger,Atac Fortat

Sper ca v-a fost de folos

Sursa:metin2tim.ro

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017