4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
[DEDICAT]Metin2Imperial PvM 24/24

Conectare

Mi-am uitat parola


[DEDICAT]Metin2Imperial PvM 24/24 R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


[DEDICAT]Metin2Imperial PvM 24/24 555015_476819839039988_1523718949_n
[DEDICAT]Metin2Imperial PvM 24/24 Befunk11



Vizitato

Anonymous
Vizitator
Nume Server: Metin2Imperial

New EvenT : Cine aduce 20 playerii ,dar sa dem ca adus ,adica sa fie on toti ,si eu sa intreb ,va adus "x" si ceilalti zic "da" ,primeste GM
Server Status: Online
MC / IP: Descarca-ti client .

Rate: 350%
Experienta: 350%
Yang: 350%
Obiecte: 350%
Fierar: 60-70%
Timp Online: 24/24
Buguri Rezolvate: Nu cred ca am avut.
Regat recomandat: Toate dar la regat albastru s-au adunat destui ,va rog sa echilibrati regatele ,acuma cei care se inregistreaza noi jucatori ,ii rog sa se faca pe regatul rosu.

Forum: In constructie
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Editia Torent : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Video: -
Poze: Gasiti pe site !

Acest server ,arata lvl-ul in cap-ul jucatorilor .
Descriere: Server PvM 24/24 ,este partial terminat deoarece astazi am terminat cam 40-50% din el ,dar l-am deschis asa ca ma bateau playerii la cap si asa ca lucrez la el cat voi va jucati ,nu va faceti griji ,nu se va da restart sau ceva d'genul ,acest server este in colaborare cu Metin2Privat si Metin2Pirate ,pe pagina scrie ca e pvp si nu stiu ce deoarece dedicat nu este al meu de drept ci a unui preten ,si am uitat sa-i cer accesele la htdocs ,dar voi rezolva cat de repede .Have Fun
New Update : :
Partizan se transforma in :[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sirius se transforma in :[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Otelul se transforma in :[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
New Map*: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lukyan

lukyan
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Foarte frumos o sa il incerc ms [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017