4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Albumul meu adauga defiecare data

Conectare

Mi-am uitat parola


Albumul meu adauga defiecare data R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Albumul meu adauga defiecare data 555015_476819839039988_1523718949_n
Albumul meu adauga defiecare data Befunk11



SaGeAtAnEaGrA


Membru nou
Membru nou
Sper sava palca: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sava palca: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sava placa:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sava placa:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Astept note pareri critici etc...
Maine cred ca osa lucrez la ceva deci fiti pe faza Nu



Ultima editare efectuata de catre SaGeAtAnEaGrA in Lun Iul 11, 2011 11:31 am, editata de 5 ori

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Hm.. creatii frumoase. Cred ca sunt de inceput . In ps cred ca ai ajuns la "levele 2 " se pare ca ai avansat de la incepator.
Imi place prima creatie, scrisul este unul chiar foarte frumos facand comparatie cu restul textelor din celallte creatii. In penultima creatie ai facut scrisul cu albastru ( mult ) si de aceea nu se prea intelege dar este bine. In a doua creatie la fel ai combinat binisor textul cu fundalul. Iar in ultima ( cea pe care am ezitato ) nustiu ce sa spun.. hm.. este o creatie formata din cateva efecte si un text cu o umbra in fundalul textului.
Facnd o medie generala esti situat intre 7-8 din 10 .
Astept si alte creeatii Nu. Tu ai vrut sa iti comentez imaginile, criticandule daca este nevoie...

SaGeAtAnEaGrA


Membru nou
Membru nou
Da si chiar sunt bucuros sa primesc si dela alti pot spune ca eo in photoshop o saptamana am lucart prima data incepator si eram confuz si nam mia lucar vreo 4 zile iar in a 5 miam dat seama ca nu sant chiar asa prost mam pus pe treaba si loock my creation Nu(Daca se poate alege ceva din sondaj :) )

vladbcr

vladbcr
Membru nou
Membru nou
Nustiu ce sa aleg !? Sa aleg :Da!
Sau si citez:,,GG :X le iubesc,, Votez:,,GG :X le iubesc,,

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
da is frumoase e bun mai lucreaza si ai sa devii si mai bun

Baiatu

Baiatu
Membru nou
Membru nou
Sunt frumoase dar mai lucreaza

Andrew DDP

Andrew DDP
Membru fidel
Membru fidel
bestiale. nota 10

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017