4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Extrem Tutorials

Conectare

Mi-am uitat parola


Extrem Tutorials R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Extrem Tutorials 555015_476819839039988_1523718949_n
Extrem Tutorials Befunk11



ExtremTutorials

ExtremTutorials
Membru nou
Membru nou

Nume forum: Extrem Tutorials
Link forum: http://extrem-tutorials.online-talk.net/forum
Categorie forum*: Diverse
Detinator: $tefaN
Sunt de acord cu orice evaluare posibila (pozitiva / negativa) din partea oricarui membru** DA

Emys

Emys
Membru cunoscator
Membru cunoscator

Revizuire oficiala avansata:EmanuelTutorials




1.Prima impresie:10/10
De la prima impresie forumul arata bine ,aspectul lui este bine pozitionat si cu asta forumul iese in evidenta.


2.Aspectul paginii de start: 9/10
Pagina de start este ok ,este bine asezata si de asemenea si imaginea de fundat.Totusi ceea ce trebuiea este Legenda mesajelor "Mesaje noi"," Nu sunt mesaje noi","Forum Blocat" pe pagina de start si a legenda Rang-ului.,este foarte ajutatore pentru noi intrati in forum,iar de aceea nota mea este 9.

3.Culori: 10/10
Culorile sunt bune ,nu este prea intepator la ochi si nici prea inchis.

4.Activitatea forumului: 10/10
Despre activitatea forumului nu am ce sa zic totul este bine ,Staff-ul este online si membri de asemenea.

5.Categori si subiecte: 10/10
Categoriile si subiectele sunt bine asezate ,cu o descriere foarte buna ,iar in rest totul este ok.

6.Concluzii:
In concluzie forumul este bun si cred ca va avea un viitor mare in continuare,totusi mai trebuie populat dar asta nu este o problema .


Nota finala: 9,80




Revizuire realizata de :
Emys



ExtremTutorials

ExtremTutorials
Membru nou
Membru nou
Totusi ceea ce trebuiea este Legenda mesajelor "Mesaje noi"," Nu sunt mesaje noi","Forum Blocat" pe pagina de start si a legenda Rang-ului.,este foarte ajutatore pentru noi intrati in forum,iar de aceea nota mea este 9.

Asta nu este un motiv pentru ami da nota 9 daca nu am "Mesaje noi"," Nu sunt mesaje noi" Mesaje Blocate" , mie imi sunt inutile si de aceia le-am scos impreuna cu legenda.

Emys

Emys
Membru cunoscator
Membru cunoscator
Inteleg ce zici ExtremTutorials dar gandestete ca vine un copil de 12 -13 ani care habar nu are ce este forumul si nici nu stiu care sunt mesajele noi sau cele care nu au raspus,eu consider ca de asemenea si rang-urile trebuie postate sa stie fiecare ce functie are acel membru.
Totusi daca considera Mihai ca nu am luat decizia corceta sunt pe msaura sa suport consecintele.

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
T.C . Topicul nu mai reprezinta interes pentru autor

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017