4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Noul Animal De Calarit ( Dragon )

Conectare

Mi-am uitat parola


Noul Animal De Calarit ( Dragon ) R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Noul Animal De Calarit ( Dragon ) 555015_476819839039988_1523718949_n
Noul Animal De Calarit ( Dragon ) Befunk11



Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Descarcati fisierul de aici
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Apoi va trebui sa il arhivati in NPC.epk folositi codul acesta de arhivare

Cod:
    work\npc\dragomount\water_breathe04.dds]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/water_breathe04.mse" type="1"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\water_breathe04.mse]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/water_breathe05.mse" type="1"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\water_breathe05.mse]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/dragomount.gr2" type="0"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\dragomount.gr2]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/dragotext.tga" type="0"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\dragotext.tga]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/elmo.tga" type="0"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\elmo.tga]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/facciadrago.jpg" type="0"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\facciadrago.jpg]]></File> <File archivedPath="d:/ymir work/npc/dragomount/culodrago.jpg" type="0"><![CDATA[Source\ymir work\npc\dragomount\culodrago.jpg]]></File> 

In npc_List scrii:
Cod:

0 [TAB] Drago mount [TAB] 20 126 [TAB] DRAGO DRAGO mount mount

Si introduci in mob_proto urmatorul cod:


Cod:
INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('20126', 'dragomount','Smok bitewny', '5', '1', '0', '75', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'horse2', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '0', '0', '1110', '75', '130', '130', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');



Quest pentru al calari!
Pentru a calari in game uitati codul /mount_test 20126

Creati un folder numit 20126 inauntru creati alt folder numit use in folderul use deschideti un notepad in care scrieti codul de mai sus si il salvati cu numele forked_road.start. apoi luati folderul 20126 si il introdceti in server in /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object!



Ultima editare efectuata de catre Cornel in Mar Mai 24, 2011 8:37 am, editata de 3 ori

lacatush0

lacatush0
Membru nou
Membru nou
ddddddd



Ultima editare efectuata de catre lacatush0 in Mar Mai 24, 2011 10:23 pm, editata de 1 ori

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Am revenit cu edit.Uite-te acum la tutorial.Bafta.

lacatush0

lacatush0
Membru nou
Membru nou
aaaa



Ultima editare efectuata de catre lacatush0 in Mar Mai 24, 2011 10:23 pm, editata de 2 ori

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Gata,clientul are mai multi MB deoarece contine mai multe animale de calarit.Succes si sper sa iti mearga de data asta.

lacatush0

lacatush0
Membru nou
Membru nou
ssss



Ultima editare efectuata de catre lacatush0 in Mar Mai 24, 2011 10:22 pm, editata de 1 ori

Aron

Aron
MODERATOR
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] lacatush nu crezi ca deja ai pretentii si incepi sa faci spam si eu osa te warnez ? ai mare grija

xxxKILLERBoYxxx

xxxKILLERBoYxxx
Membru cunoscator
Membru cunoscator
foarte tare, se vede foarte frumos dragonu , dar pe sura cand il calaresc nu se mai vede arma Nu

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Da....dar oricum este foarte misto Nu Am o intrebare..Tu ai server de metin? Daca da da-mi te rog id tau.

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017