4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
tema 4metin

Conectare

Mi-am uitat parola


tema 4metin R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


tema 4metin 555015_476819839039988_1523718949_n
tema 4metin Befunk11



Eduard2

Eduard2
Membru nou
Membru nou
previzualizare & download : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

denisdeni22

denisdeni22
Membru nou
Membru nou
frumoasa!simpla

Dan

Dan
Membru nou
Membru nou
Si cum o bag pe forum ?

Duffy

Duffy
Membru fidel
Membru fidel
Simplu...o descarci de acolo din susul paginii...dai click pe butonul Download este Bold,se vede.Daca nu stii sa o bagi pe forum dupa ce o descarci , fi atent :
Sunt doar 3 pasi simpli pentru a instala o tema furnizata de acest forum.

1.Descarcati documentul si dezarhivati-l.

2.Deschideti documentul.
Duceti-va in P.A.=>Afisare=>Teme=>Administrare teme=>Importa tema.
Apasati Alegeti fisierul, selectati din document fisierul tema. si apasati butonul "Importa".

3.Acum ca ati important css-ul temei si toate imaginile, duceti-va in: P.A.=>Afisare=>Template-uri si instalati template-urile gasite in folder-ul Template-uri din documentul descarcat.

Rezolvat?

Dan

Dan
Membru nou
Membru nou
Nu .. Cand dau Importa tema imi intra in folder sa aleg unul . Si nu stiu ce sa aleg .. :|
Dovada : tema 4metin 25823267036195684940

samuray2

samuray2
Membru nou
Membru nou
Kiduletz a scris:Simplu...o descarci de acolo din susul paginii...dai click pe butonul Download este Bold,se vede.Daca nu stii sa o bagi pe forum dupa ce o descarci , fi atent :
Sunt doar 3 pasi simpli pentru a instala o tema furnizata de acest forum.

1.Descarcati documentul si dezarhivati-l.

2.Deschideti documentul.
Duceti-va in P.A.=>Afisare=>Teme=>Administrare teme=>Importa tema.
Apasati Alegeti fisierul, selectati din document fisierul tema. si apasati butonul "Importa".

3.Acum ca ati important css-ul temei si toate imaginile, duceti-va in: P.A.=>Afisare=>Template-uri si instalati template-urile gasite in folder-ul Template-uri din documentul descarcat.

Rezolvat?

Nici pe mine nu ma lasa sa pun tema aceasta eu stiu cum trebe dar nu merge sa o pun ma puteti ajuta??

Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Tema, nu este o tema fg. Este o tema phpBB care poate fi pusa doar la anumite forumuri hostate de alte firme, cum nici ei nu pot pune teme de-ale noastre nici noi nu putem pune teme de-ale lor

elico


Membru cunoscator
Membru cunoscator
Temele de genul temei 4Metin.Ro este o tema PhpBB3 si poate fi pusa pe hosturi cum ar fi hi2 sau x-host.
Pe ForumGratuit merg doar temele ce au extensia .bbtheme
Dar, cum a spus si Mihai, pe hosturile mentionate mai sus nu pot fi puse teme de la FG.

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017