4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
[FORUM & Site] FREE!

Conectare

Mi-am uitat parola


[FORUM & Site]   FREE! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


[FORUM & Site]   FREE! 555015_476819839039988_1523718949_n
[FORUM & Site]   FREE! Befunk11



AdrYaN

AdrYaN
Membru nou
Membru nou
Buna ziua tuturor,

Vreau sa va anunt ca am un site sa spun asa care nu ma mai ocup de el.Am inceput de mult sa lucrez la el dar nu il mai folosesc.

Siteul include un forum,imagini de upload si cam atat.Siteul este pe host free pe hi2.ro..nu fac reclama pentru ca stiu ca majoritatea ati auzit de acest host.

Pot da accest ftp,baza de date si la panoul administratorului control total 100%...nu am de gand sa va fur sau ceva de genu dar ma gandeam poate cuiva ii este util si chiar vrea asa ceva.

Adresa este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Daca sunteti interesati lasati aici ce si cum,pareri si multe altele.Va repet ca aceasta nu este o reclama pentru site.

Pot sa va spun ca siteul voi decide eu cui sa il dau.Chiar daca este cineva care cere primul dar nu fac diferenta.O sa dau siteul cuiva in care stie ce este mysql,stie ceva php,html,css si design.. :)

Cam asta este tot si sper sa il ia cel care il merita.Lasati aici daca vreti siteul si va contactez eu prin pm cu datele de logare totale..

PS: Domnu cosmin te-as ruga sa nu dai din nou warn ca am facut reclama :) Acest topic nu este o reclama .Va multumesc

Motivul pentru care dau acest site va pot spune ca este un proiect cazut :) cam atat..

Cu stima,Adrian

Aron

Aron
MODERATOR
In regulament scrie ca nu ai voie sa postezi la anunturi & regulament

Membrul nu are dreptul de a posta in topicul : Anunturi si Regulament !

Acel tip de anunturi se refera la ''stirile forumului'' nu la anunturi vanzare cumparare etc... sper ca intelegi...

1 warn pentru ca ai postat aici
=Anulat , ai devenit staff...

Dar asta nu inseamna ca aici se psoteaza felul acesta de anunturi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Subiect mutat la Reclama/Voturi/Cumparari/Vanzari

Aron

Aron
MODERATOR
In urma ultimei verificari efectuate de mine siteul exista si nu incalca regulamentul de promovare cea ce inseamna ca va fi promovat in continuare

Aron

Aron
MODERATOR
In urma ultimei verificari efectuate de mine siteul exista si nu incalca regulamentul de promovare cea ce inseamna ca va fi promovat in continuare

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017