4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Recomandari ! Browser !

Conectare

Mi-am uitat parola


Recomandari ! Browser ! R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Recomandari ! Browser ! 555015_476819839039988_1523718949_n
Recomandari ! Browser ! Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
***Mozilla Firefox

Recomandari ! Browser ! Pagemozilla
Informatii:
Mozilla Firefox (abreviat oficial ca "Fx", și neoficial ca "FF") este un browser de web gratuit dezvoltat de Fundația Mozilla. Firefox este al doilea browser ca număr de utilizatori, după Internet Explorer de la Microsoft, fiind folosit de aproximativ 30% din utilizatorii Internetului. Firefox are multe facilități, cum ar fi navigarea cu file, un sistem împotriva phishing-ului și al spyware-ului, o facilitate de gestionare a descărcărilor ș.a. Este foarte configurabil – se pot adăuga multe extensii făcute de dezvoltatori independenți; gama de extensii este deja foarte largă, fiind disponibile aproape 2.000 de extensii de cele mai diverse facturi.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Recomandari ! Browser ! Pageline

***Bravenet

Recomandari ! Browser ! Pagebravenet
Informatii:

Bravenet este in site ce vine in ajutorul WebMaster-ilor cu o gama larga de servicii gratuite cum ar fi: realizarea unui site web gratuit,articole si tutoriale,promovare web,creare si gazduire gratuita de fisiere web,etc.

Site oficial: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Recomandari ! Browser ! Pageline

***Iconfinder
Recomandari ! Browser ! Pageiconfinder
Informatii:

Iconfinder este un site ce ofera gratuit o gama foarte larga de icon-uri in format .ico si .png.Intr-un cuvant Iconfinder este un motor de cautare icon-uri.Icon-urile au fundal (background) transparent,ceea ce face foarte usoara utilizarea lor in orice pagina ai nevoie.

Site oficial: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Recomandari ! Browser ! Pageline

***FindIcons

Recomandari ! Browser ! Page-f10
Informatii:

Ce este FindIcons.com? Aşa cum spune şi numele, FindIcons.com este un motor de căutare pentru pictograme gratuite. Noi avem cea mai mare bază de date căutabilă de iconiţe gratuite din lume (Ai găsit în altă parte mai multe iconiţe decât avem noi? Anunţă-ne!) cât şi un sistem sofisticat de filtrare a căutării şi de adaptare a rezultatului ce fac posibil pentru voi să obţineţi iconiţa necesară pentru fiecare sarcină de desen.

Site oficial: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Ultima editare efectuata de catre Mihai in Vin Mar 18, 2011 8:55 am, editata de 1 ori

Juvenille

Juvenille
Membru fidel
Membru fidel
Bune recomandari, eu foloseam de mult timp firefox si se vede super bine forumul.

Andrw.

Andrw.
Membru fidel
Membru fidel
Sunt chiar bune dar eu folosesc opera cel mai bun

Aron

Aron
MODERATOR
Sincer sunt total nemultumit de firefox .. dece ? findca foloseste mult prea multe resurse ale calculatorului.. de exemplu pe facebook intrun joc de acela mic imi ia intre 30.000 k - 55.000k E EXTREM DE MULT , trebuie sa ne gandim si la cei cu calculator mai slab ( de exemplu mie cel bun misa stricat) iar google chrome imi ia maxim 20.000k
chiar daca nu stiti ce sunt acei k (nici eu nu stiu ) uitativa la cifre... cele de la mozila sunt enorm de mari... desi google are un defect.. nu stie ce este wyswg adica modul acela de editare ce il avem si noi pe forum.. nu il are.. nu il stie... acum .. sincer pentru forum eu folosesc mozila iar pentru navigatul normal folosesc chrome ...
p.s chrome are si addons superbe gen screenshot in browser si editarea lui dupa , notepad iarasi in browser ... ce imi place foarte mult e panic button... (daca sunteti curiosi ce inseamna cautati pe google )

Recomandari ! Browser ! 4020445435 Google Chrome
[1 vot de la mine] pentru Google Chrome

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017