4Tuning
Filme
Scurt Metraje
Stiri Online
Anunturi de la forum
Cautare
Sustine-ne
Contact
Regulament
Editare profil
Mesajele proprii
Seriale
Ce caracter creste cel mai repede

Conectare

Mi-am uitat parola


Ce caracter creste cel mai repede R0Y0A
Fa-ti cont logheaza-te si posteaza ... Poti raspunde la orice subiect doresti cu contul tau official !
Vrei sa dezbati, ai o problema poti deschide un topic nou !
CONECTEAZA-TE PENTRU A DISPAREA ACEST MESAJ !!!
INREGISTREAZA-TE sau CONECTEAZA-TE
X


Ce caracter creste cel mai repede 555015_476819839039988_1523718949_n
Ce caracter creste cel mai repede Befunk11



Admin

Admin
ADMINISTRATOR
Deci, sa incepem:

1. Razboinic mental – are skillul “Corp rezistent” care ii da aparare si inca 4 skiluri de atac, ce il ajuta sa doboare mobii.

2. Sura arme – are skilluri gen buff, insa doar 3 de atac, acestea fiind foarte puternice.

3. Razboinic corp – cu ajutorul “Aurei sabiei” care mareste paguba, razboinicul poate usor dobori un grup de mobi, insa mai putin poate rezista.

4. Ninja lama – acesta are 4 skilluri de atac, si unul ce ajuta la marirea atacului. Cu toate ca nu are buffuri ce i-ar putea mari apararea sau atacul, acesta are skiluri relativ puternice.

5. Sura magie neagra – are skilul “Spiritul flacarii” care este foarte bun atunci cand creste cu calul armat/militar.

6. Ninja arc – fara nici o indoiala, ninja pe arc este caracterul care creste cel mai greu. Acesta are skilluri care ataca doar un mob. Iar singurul skill care ataca mai multi este slab.

Din nou am evitat sa vorbesc despre samani, deoarece nu imi plac si nu stiu mai nimic despre ei. Sper sa fiti de acord cu mine

Pantera

Pantera
Membru nou
Membru nou
Da,cu adevarat razboinic mental e cel mai bun la crescut

Kaioshin

Kaioshin
Membru cu experienta
Membru cu experienta
Da samani e bun pe zmeu adica buffer Nu ei au binecuvantarea si forta dragonului care mareste puterea Nu + 3 skiluiri de atac si reflexia Nu

Continut sponsorizat


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

http://www.hitwebcounter.com/htmltutorial.php
WebPage Visits 11.13.2017